İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
Düzce Valiliği
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü
RSS

Haberler

17 AĞUSTOS 1999 MARMARA DEPREMİNİN 19’UNCU YILI ANMA ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR. 17 Ağustos 2018
foto
Farklı hedef kitlelere yönelik “HAZIR OL” temalı düzenlenen etkinlikler kapsamında Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Düzce Gençlik Kolları Başkanı Şükrü SERT ve üyelerine müdürlüğümüz hizmet binası, araç ve ekipmanlar ile lojistik depo, 112 Acil Çağrı Merkezi, Afet ve Acil Durum Yönetim Merkezi ve birimlerin çalışmaları hakkında İl Müdürümüz Ali KARTAL tarafından bilgiler verildi.
[Devamı]
PÜRENLİ YAYLASINDA MAHSUR KALAN GENÇLER AFAD EKİBİMİZCE KURTARILDI. 23 Kasım 2017
foto
21.11.2017 tarihinde saat 11:30 civarında 112 Acil Çağrı Merkezine düşen bir ihbarda; ilimiz sınırlarında bulunan Pürenli yaylasında Sakarya Üniversitesinden kamp için gelen iki gencin geceden başlayan yoğun kar yağışı nedeniyle mahsur kaldıkları bilgisi alınmıştır.
[Devamı]
İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİNE ARAMA KURTARMA EĞİTİMİ VERİLDİ. 18 Ekim 2017
foto
İl Emniyet Müdürlüğü bünyesinde kurum personelinden oluşturulan Arama Kurtarma Ekibine; hafif arama kurtarma, iplerle düğümler ve zor arazi koşullarında yaralı tahliyesi konularında Yığılca Hasanlar Barajı bölgesinde 09-11.10.2017 tarihleri arasında 3 gün boyunca teorik ve saha çalışması olarak, müdürlüğümüz Arama Kurtarma Ekibi tarafından eğitim verilmiştir.
[Devamı]
13 EKİM ULUSLARARASI AFETLERİN AZALTILMASI GÜNÜ ETKİNLİKLERİMİZ 18 Ekim 2017
foto
“13 Ekim Uluslararası Afetlerin Azaltılması Günü” etkinlikleri kapsamında ilimiz kamu kurum ve kuruluşlarına ait hizmet binalarının girişlerine afişler asılmış, Belediye Meydanında, müdürlüğümüz koordinesinde Belediye Başkanlığı İtfaiye Müdürlüğü ve 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğünün de katılımıyla stantlar kurulmuştur.
[Devamı]
AFAD DEPREM SİMÜLASYON TIRI DÜZCE’DEN GEÇTİ… 14 Haziran 2017
foto
Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) tarafından geliştirilen Deprem Simülasyon Tır'ı 13 Nisan 2017 tarihinde ilimize tahsis edilmiştir. 13 Nisan-09 Haziran 2017 tarihleri arasında Valilik hizmet binası yerleşkesi içerisinde kurulan Bilim ve Teknoloji Çadırının yanıda yaklaşık 2 ay hizmet veren deprem simülasyon tırımız öğrencilerimiz ve halkımız tarafından yoğun ilgi görmüştür.
[Devamı]
İl Müdürümüz Ali KARTAL'ın Düzceninsesi Gazetesi yazarı İlhami YURTSEVER'e verdiği röportaj. 12 Mart 2017
foto
Ali Kartal: Amacımız; Afetlere Dirençli Toplum Oluşturmak! Afetlerin gerçekleşmesinin kaçınılmaz olduğu gerçeğinden hareketle, afet zararlarını azaltmayı, önlemlerini almayı ve etkilerini azaltmayı amaçlayan AFAD, misyonunu; “Afetlere Dirençli Toplum Oluşturmak” diye özetliyor.
[Devamı]
DSİ TARAFINDAN TAMBİS SUNUMU YAPILDI 28 Şubat 2017
foto
DSİ 55.DÜZCE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN PERSONELİMİZE TAŞKIN, ARIZA VE MÜDAHALE BİLGİ SİSTEMİNİN (TAMBİS) TANITIMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ. İl Müdürlüğümüz konferans salonunda DSİ 55. Şube Müdürü Deniz YILDIZ tarafından gerçekleştirilen sunuma İl Müdürümüz Ali KARTAL, Düzce İtfaiye Müdürümüz Mehmet Caner POLAT, Şube Müdürlerimiz ve diğer personelimiz katıldı.
[Devamı]
ŞEHİT UFUK BAYSAN İLKOKULUNDAN MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ZİYARET 16 Kasım 2016
foto
ŞEHİT UFUK BAYSAN İLKOKULUNDAN MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ZİYARET 15 Temmuz demokrasi şehidimiz Emniyet Müdürü Ufuk BAYSAN'ın adını taşıyan ilkokul öğrencilerimize kurumumuzda sunulan hizmetler ve kurumsal yapı ile ilgili bilgiler verildi.
[Devamı]
DÜZCE İLİ MEKANSAL RİSK DEĞERLENDİRME PAYDAŞ ÇALIŞTAYINA KATILDIK. 09 Ağustos 2016
foto
115K475 NO’LU TÜBİTAK 1001 PROJESİ DÜZCE İLİ MEKANSAL RİSK DEĞERLENDİRME PAYDAŞ ÇALIŞTAYI İstanbul Teknik Üniversitesinin Yürütücüsü olduğu “Mekansal Rislerin Yönetiminde Ekolojik Planlama Odaklı Katılımcı Planlama Modelinin Geliştirilmesi” başlıklı TÜBİTAK Projesi kapsamında 09 Ağustos 2016 Salı günü Düzce Üniversitesi Orman Fakültesi konferans salonunda “Düzce İli Mekansal Risk Değerlendirme Paydaş Çalıştayı” gerçekleştirildi.
[Devamı]
AFAD, TABB ile Türkiye’nin Afet Hafızasını Gelecek Nesillere Taşıyor 08 Ağustos 2016
foto
Afetler ile ilgili elde edilen bilimsel deneyim ve sonuçların kaybolmadan güvenilir, dijital bir platformda korunmasını ve her an ulaşılabilir olmasını sağlayan Türkiye Afet Bilgi Bankası Projesi’nde (TABB) bugüne kadar 111.818 doküman ve 15.000 afet verisi yüklendi.
[Devamı]
Sayfalar: 123456